Tanácsos - Humán erőforrás részleg - 2014.06.10.

HARGITA MEGYE TANÁCSA

Tanácsos
Állást hirdet a Menedzsment vezérigazgatóság humán erőforrás részlegére

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • a román, magyar és egy nemzetközi forgalomban levő nyelv alapos ismerete (kiváló szövegértés, írás és beszédkészség ezeken a nyelveken);
  • 5 év munkatapasztalat az egyetem elvégzése után (felsőfokú végzettséget igénylő munkakörben);
  • felhasználószintű számítógép-kezelői ismeretek,
  • a köztisztviselők és a közalkalmazottak foglalkoztatására vonatkozó törvényes előírások ismerete;
  • kitűnő kommunikációs és szervezői készség, kreativitás, empátia;
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára való alkalmasság;
  • pontosság és igényes munkavégzés;
  • gyors problémamegoldó képesség;
  • hajlandóság rugalmas munkaidőben, feszített tempóban való munkavégzésre.

Feladatok:

  • részt vesz a képzési terv kidolgozásában és kivitelezésében;
  • tartja a kapcsolatot a képzéseket szervezőkkel, követi és megszervezi az alkalmazottak képzéseken való részvételét;
  • együttműködik az intézmény minden részlegével, követi a munkaköri leírások kidolgozásának és modosításának folyamatát;
  • teljesítmény- és motivációnövelési javaslatokat fogalmaz meg, és részt vesz azok kivitelezésében;
  • személyzeti adminisztrációval kapcsolatos feladatok: kinevezések, alkalamazások, áthelyezések, előléptetések, teljesítményértékelés, a munkaviszony megszüntetésének, felfüggesztésének előkészítése stb.
  • egyéb adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása.

  Amit biztosítunk:

  • professzionális munkakörnyezet;
  • kihívásokkal teli, kreatív munka;
  • továbbképzési lehetőségek;
  • dinamikus munkacsapat.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését – fényképes önéletrajz és a fentebb említett feladatkörökben szerzett tapasztalatokra is kitérő szándéknyilatkozat kíséretében – az alábbi e-mail címre várjuk 2014. június 10-ig: hr@hargitamegye.ro.

Álláshirdetések
Tematikus oldalak

Eseménynaptár
«2024, július»
hkscpsv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Projektek

ENSIE

Network of Cities for Artistic Creation

European Day of Artistic Creativity

Creative Ideas Bank

VADKÁROK HARGITA MEGYÉBEN

Sürgősségi számok

Egységes segélyhívó szám:

112

Hargita Megye Tanácsának készenléti szolgálata a megyei utak hótalanítására:

0266 207 774